before i die ....

25. september 2012 at 17:43 | jessie
nejdřív bych vám chtěla poděkat za podporu at nemažu blog i když o něm ví člověk, kterej by neměl.. blog pude dál a já budu doufat že si to ten kluk nechá pro sebe :) jste zlatíčka:* tady jsou věci který bych chtěla zažít, za svůj život.

aspoň na pul roku, nebo na rok.. ne celý život:D
určitě tu není všechno, určtiě sem na něco zapomněla.. není tu že bych si přála abych já a moje rodina byla zdravá. abych šla za svědka nejlepší kamarádce/ovi . že chci malé tetování někam:) no, už si nevzpomenu na nic momentálně. většina z toho jsou nereálné sny, ale některé z toho jsou možné a já budu dělat všechno proto aby se mi to splnilo!
 


Poll

klikni :D

kde?

Comments

1 IvanQa-Ejessica IvanQa-Ejessica | Web | 28. september 2012 at 1:24 | React

<'33 JOjo dokonalost! Já děsně miluju kosatky! když jsme to minule na tom tvém blogu viděla já měla slzy v očích můj sen prostě s nimi plavat nebo i velkej zížitek by pro mě bylo je vidět na živo :) Polovina je i mým snem :) já prostě chci žít každej den na 110% ! Chci žít a ničeho nelitovat a když už byhc měla litovat tak to že jsem něco nezkusila a né opakem.. Miluju adrenalin <33 Skočit padákem, bunge jupming to jsou prostě sny chci to zkusit a když říká že chci mylsím že to jednou zkusím :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.