March 2013

domčovo oslava

31. march 2013 at 11:25 | jessie
zase deník, omlouvám se.. ale když sem se snažila napsat nějakej smyslnej článek tak mi to prostě nešlo.
takže, včera kamarád slavil 18tky. nebyla to nejlepší akce ale bylo to fajn. ale byla sem naštvaná protože tam byl pan E. a samozřejmě že si tam přijde, sluší mi to! a ani nepozdraví. já tam fotila a když se kamarád jeden chtěl vyfotit semnou tak pan E. se nabídnul že nás vyfotí, no tak nás cvaknul a moje zrcadlovka ho hrozně bavila, tak si tam furt fotil. ale aby si u toho semnou třeba trochu povídal? to ne. takže sem si říkala, jako tenhle kluk že by mě chtěl jo? když se takhle chová? ne díky, nechci. potom nějak se tancovalo a já na něj, jestli pujde tancovat a on že ne. uplně hnusně to řek. sem odešla a tancovala s ostatníma, pohodička. pak ke mně přišel tancovat jeden fotbalista, dospělej chlap normálně ale on je do mě prej zamilovanej a říká to i mojí mamce:D:D no tak sme tancovali a pan E. se najednou na mě furt smál a furt nás kontroloval. to dělá vždycky když tancuju s tímhle chlápkem, jakobych s nim něco měla mít nebo co, to fakt jako ne. no a pak nějak sem šla doprovodit holky kousek a venku stáli někdo nevim kdo a byl tam i pan E. se simčou a oni na ně pojdte vy dva milenci. a oni tam u sebe byli, jakoby se zrovna líbali nebo co. tak sem holky obejmula a šla zpátky a cítila sem na zádech pohled pana E.. on s tou simčou pak i odešel domu, je mi jedno jestli spolu něco měli. já pana E. nechci, nechci nikoho s kym si nemám co říct, kdo si semnou hraje, myslí si že jsem do něj blázen a proto se na mě směje a mrká. je to sice rozkošný ale nejradši bych ti dala facku. tak, to byl muj včerejší večer. jo a smskovala sem si tam s Č. uhhh, ten kluk je hrozně milej:D

u zubařky

28. march 2013 at 14:46 | jessie
včera sem šla k zubařce, k jiný než mám já.. protože moje mi nechtěla dodělat zub:D:D tak mě mamka dala k její zubařce a ta mě vzala, hrozně fajn mladá pani. fakt. snad hodinu mi ho dodělávala ten zub, bylo něco hroznýho, furt tam něco brousila a prej na mě "kdyby to bolelo tak ti klidně můžu dát injekci" no to sem se uplně lekla že to bude bolet! naštěstí vše v pohodě, jediný co, tak mě bolela pusa.. jak sem jí měla furt otevřenou:D hodinu otevřená pusa, ona si tam brousí a ono to stříkalo pidi kapičky vody mně do obličeje a v puse sem měla tu trubičku na odsávání tý vody co stříkala a slin (sliny jsou lidský!) sem si tam ležela a říkala sem si nad čim asi tak budu přemýšlet, tak sem přemýšlela nad tim. že tu vlastně mám furt otevřenou pusu ale vůbec nepolykám ani nic a uplně se mi chtělo polknout ale nemohla sem protože s otevřenou pusou to jde hrozně divně:D ale teď už mám zoubek, a hrozně se mi to líbí. takhle hezky mi ho moje zubařka nedodělala. takovej bych chtěla mít navždy, tak snad nespadne! takle to je, když někdo neumí jezdit na koloběžce no (když sem byla v 1. třídě, jela sem na kolobrndě a spadla na pusu, urazila sem si kus předního zubu:D)

stefan & elena

27. march 2013 at 18:40 | jessie
miluju tu dvojici prostě. true love!
uplně mě to video rozbrečelo, představim si všechny ty scény, všechno čím si procházeli. awww, a ona si nakonec vybrala damona:D já mít takovýho kluka, kterej mě takhle miluje, tak se ho v životě nevzdám.

to nemůže být pravda!

26. march 2013 at 20:04 | jessie
poslední dobou se dějou hrozně divný věci:D hodně sem se sblížila s mým bratránkem a jeho kamarád je ten, říkejme mu pan E. z dokopný a psala sem o něm i v tomhle a určitě ještě nějakých článcích. ale už nechci furt dávat odkazy, takže si pamatujte že je to pan E. ! no prostě jak hodně kamarádí s mým bratránkem a náš bratránek furt říká, že spolu budem, že nám to spolu sluší atk.. pan E. už mi jednou psal, že sem fakt modelka:D jednomu kámošovi říkal, že sem pěkná a u bratránka si mě prej vychvaloval taky. skoro to vypadá že jde jen o vzhled ale, proč by mluvil jen kvuli vzhledu o 14tce? no to je jedno. každopádně, je krásnej, je vysokej, je nezadanej, je chytrej, je mu 21:/, má dobrou práci:D, je fotbalista, je vtipnej. no a proč by chtěl zrovna mě? to je taky jedno ale prostě vim, že když sem v jeho blízkosti tak mám takovej ten pocit.. že bych hrozně chtěla, aby si se mnou povídal, aby se mě nenápadně dotýkal, aby mě líbal. a když se baví nebo se dotýká jiných holek tak mě to hrozně štve. jo, on hrabe skoro na každou když je opilej a tancuje:/ a muj bratránek mi říká, že pan E. na mě prý čeká až budu starší a že by mě chtěl. ale muj názor? ani náhodou, to podle mě vubec neni možný. takže to ted nějak nebudu řešit, protože on a já spolu? to je daleká budoucnost a ještě k tomu jen možná. do tý doby se můžu zamilovat já, do tý doby se může zamilovat on. a bratránek mi i napsal, že prej jedou spolu na dovolneou v říjnu, že bratránek bere nějakou slečnu a pan E. by chtěl vzít mě? :O jako fakt to prej řek. takže sem na to zvědavá. ale i kdyby to byla pravda, i kdyby se to mělo uskutečnit, mamka by mě asi nepustila. ale nevím no, bratránek je rodina a pan E. se hodně zná s taťkou, polu hrajou fotbal a jsou véééééééééééélky kamarádi. tak uvidím. jen sem vám to chtěla napsat, a hlavně když to takle napíšu, sama si to tak nějak v hlavě urovnám:D

my music list

25. march 2013 at 18:39 | jessie
viděla sem to u anyny. a napadlo mě že je dost dobrej nápad, napsat si se písničky který sem poslouchala a který poslouchám.. znamená to plno vzpomímek :)

gify - funny

24. march 2013 at 12:19 | jessie
Tumblr_mk2p7fbovf1s8hvpjo1_500_large

kašlu na kluky už..

19. march 2013 at 16:10 | jessie
kašlu na kluky, budu na holky.
ne to ne:D ale prostě už mě to štve, nemám na to štěstí. nikdy mi nic nevyjde. chcou mě jen kluci o který nemám zájem a když se mi někdo líbí? pche, nechce mě. takhle to prostě je. je to hrozný. strašně moc bych teď chtěla vztah, protože sem ho měla naposledy.. to už budou 3 roky? O.o jasně že mezi tim sem měla takovej malej románek s poustym, ale to bebyl vztah. prostě už mi to chybí, to jak mě má někdo opravdu rád a však to znáte. jenže buď sem moc náročná nebo nevím co dělám furt špatně. proč mi to nevyšlo s Č. ? no protože nevím co sem si v ten pátek myslela, sice fakt jako koukal uplně jakože semnou chce někam jít ale asi sem se spletla a ten pohled byl něco jako "jsi fajn hodná, hezká holka ale bojím se že by to neklapalo" .. tohle napsal o mně kamarádce.. taky sem měla sto chutí jí zabít za to, že se ho na mě vůbec ptala. celej den sem se bála že ho v jídelně potkám a jak se na něj asi mám podívat? když si myslí že ho chci? jako chci, ale nemusel to hned vědět. no a samozřejmě sem ho potkala.. ani nevím jestli mě chtěl zdravit nebo něco, rychle sem mu uhybala pohledem. achjo, sbohem dokonalej Č. tak rychle si do mýho života vstoupil a zas rychle odešel. to je jak téma týdne "vlak života" .. naskočil si za jízdy a za jízdy si i vyskočil ale změnil si mi koleje.
jo to zní docela hloupě co?:D ale jestli to tak nějak chápete jak to myslim, tak se fakt máte. já jdu kouknout na nějakej romantickej film, brečet a pak poslouchat písničky. sbohem kluci, nebudu se o vás už snažit, snažte se vy o mně.

- jo a další supr čupr věc co se děje v mém životě? já když sem byla malá tak sem si urazila přední zub ne.. a v 5. třídě mi ho zubařka dodělala a teďka před měsícem mi to upadlo, takže chodím měsíc s uraženým zubem a dneska sem u ní byla, měla mi ho dodělat a ona mlela něco o pojišťovně blablabla.. budu ho mít dodělanej až v ZÁŘÍ!!! takže sbohem úsměve plnej zubů na půl roku.. hahahahaha, jsem hroznej smolař.

šibřinky

17. march 2013 at 12:39 | jessie
ono ani neni moc o čem psát, jen že jsme šly my holky (já, segra, týna, simča, lucka) s klukama (pan E, V, bratránek, T, a dva chlápci(kámoši)) :D kluci byli skokani na lyžích a my holky byly "mažoretky" .. VYHRÁLI JSME 3. MÍSTO a to je úspěch:D protože na šibřinkách už všichni uplně bojujou, první a druhý místo mají vždy ti samí, akorát si to prohazujou a my si tam přijdem prvně a hned 3. místo.. haha, looseři jsou všichni:D no, jinak se nic zajímavého nedělo.. no vlastně, jak sme oslavovali že jsme vyhráli, tak sme se pak fotili hromadně, já stála v horní řadě a on seděl v dolní, pár lidí ode mě, a když sme se dofotili tak sem na něj koukla a on na mě koukal, prostě na mě koukal snad celou dobu co nás fotili po třetí a po čtvrtý a po pátý? takovej ten pohled, nechci aby to vyznělo namyšleně ale z jeho pohledu bylo vidět něco jako že jsem hrozně krásná pro něj.. bylo to divný protože si mě jako moc ani nevšímal celou dobu, první akce na který si mě fakt nevšímal a bylo mi to docela líto.

inspiration 0.5 - dresses

16. march 2013 at 9:49 | jessie
přidávám další článek protože mám hroznou chuť kouknout na nějaký pěkný šaty a pak vám je sem ukázat.. kdo chce může přečíst i předchozí článek:)
399445_350693205050026_1834133231_n_large

let's go partyyy

16. march 2013 at 9:15 | jessie
no konečně je tady další nějaká párty:D jsou to šibřinky, co to je co? no to je prostě karneval pro velký jakže.. každej musí přijít v masce, ko nepřijde platí vstup no takže jako si radši přijdu v masce zdarma a navíc je aspoň sranda.. se rýmuje heh:D no a aspoň tam snad přestanu myslet na Č. .. furt na něj myslím, a furt a furt si představuju ten jeho úsměv určenej jen pro mě. achjo, takovej dokonalej kluk a zrovna já s ním byla venku? zrovna já? a je tu možná pidpidpdidpidpi šance že bych s ním mohla i chodit? tak tohle jestli by se stalo, tak budu snad ta nejšťastnější na světě.
včera mi zavolal kamarád majkl, prostě jen tak jestli nechci jít ven.. řekla sem si proč ne, stejně sem doma a nudim se:D i když bylo už tak 8:D naštěstí má auto tak to zaparkoval u benzíny, seděli jsme a povídali si. byla sem hrozně ráda že si můžem povídat a aspoň sem nemyslela furt jen na Č. .. dnes na něj budu myslet jen půlku dne, pak jdu na zkoušku toho našeho mini představení který máme k těm našem kostýmům, k tý masce. já du totiž za něco s klukama, nesmím fám říct co:D ale dám vám sem pak fotku, se budu tlemit jak vypadám, jak nějaká selka. hrůza:D takže se mějte, užijte si víkend!

koukej na tu postavu! tu chci taky:/