June 2013

with love, jessie

26. june 2013 at 16:01 | jessie
posledních 14 dní (možná i víc) sem prostě na blog uplně kašlala. zase jako před 5ti lety, kdy sem na blog přišla prvně a za rok sem hned skončila.. s tímhle sem začala 25.9.2013, je to vlastně pokračování mého blogu, který sem měla předtim ale spolužáci na něj přišli tak sem to sem přestěhovala, tamten blog vzniknul 17.5.2013 a já si v ten den ani nevzpoměla že už je to rok, co zase bloguju. k pláči ne?
vždycky když mě tenhle blog omrzel, hned druhej den sem stejně musela napsat článek, nemohla sem to tu den nechat prázdný bez novinek.. ale pak šel čas a já si říkala "tak dneska se to nezboří" a druhej den sem si to řekla zas.. až sem prostě zjistila že ten čas a nálada a taky chtíč psát .. ani jedno už na blog nemám. každopádně vám děkuju za krásnou návštěvnost, 13 000 lidí! to sem nečekala a moc si toho vážím.
omlouvám se, mám vás všechny moc ráda, všem vám přeju aby se vám v životě dařilo co nejlíp! je jasný že zažijete pády, ale věřím že máte na to zvednout se a jít dál. smějte se, plačte, milujte se, nenáviďte se, bavte se, trapte se.. i když vám přeju jen ty dobrý věci tak i ty špatný k životu bohužel patří.. tohle je život a my se s tím musíme nějak poprat.

so, this is the end

vaše,..........
jessie
.
.


dokopná v ml.

22. june 2013 at 10:33 | jessie
nečekaná akce:D kluci jsou dorostenci a já byla na jejich fotbale se párkrát koukat a pozvali mě teda na dokopnou tak sem vzala kámošku a jely sme TAJNĚ! mamkám sme řekly že se jdem projít takovej velkej okruh, že se vrátíme okolo 11, naštěstí to dovolily.. kdyby věděly že jedem do města:D to by nepřežily tyjo a my taky ne.
ale co, někdy musíš porušit pravidla.. jsou z toho nejlepší zážitky!
no tak sme tam dojely a ti kluci hned "ty seš nikča *****" a ty si se prej líbala s treskou! a já uplně what?:D jeden kluk tam ví všechno na každou holku, nechápu.. já ho vůbec neznám.. (s treskou sem se nelíbala:D) no tak sme se všichni seznámili a oni rozlili všem panáka zelený, že se napijem prej na mě, jakože na nikču.. já jaože nechci, že nepiju tak sem to dala kamarádovi a oni hned "nenenene!! budeš pít, aspoň jednoho prosíím" tak sem to do sebe rychle naklopila, chutná to jak ústní voda mňam.. a pak sme si šli kopat takže sem je ta obehrávala, pak za mnou přišel ten jeden kluk M. a začal se semnou líbat.. tak sem mu uhla jakože prostě nechci ne a víte co udělal? šel za tou mojí kamarádkou která toho očividně pila víc a ta se tam s nim líbala:D:D bylo to tam fajnový, jeden kluk za mnou přišel že mi chce dát pusu a já na něj jakože ne, že prostě musim už jít a on furt prosil a já nevěděla už co mám dělat, furt sem se od něj držela dál, pak se mi naštěstí povedlo utéct:D uf, jsem silná.
no autobus domu nám ujel, takže sme šli pěšky. šel nás doprovodit T. (kamarád ze základky) a M. (ten M. no:D) a kámoška a M. tam furt mleli nějaký kraviny, my sme se jim s tomem jenom smáli.. já už byla nervózní že máme 10 minut a před náma cesta na pul hodiny-_- potom když kluci už museli zpátky tak sem kámošku vedla sama, ani sem pořádně nevěděla ka m jít, tak sem šla rovně a naštěstí sme došly v pohodě. ale ona jak byla všude tma a já šla jen s ní, tak sem se hrozně bála.. ona byla opilá a řešila kraviny takže tý to nevadilo ale já prostě byla uplně vyřízená. místo do 11 sme řekly že dojdem do pul 12.. nakonec sme přišly ve 12.. mamkám sem řekla že se nám to protáhlo protože sme nečekaly že to je tak daleko a že s náa byl chvilku tom (toho mamka zná) a že ztratil světlo od kola, tak sme ho dlouho hledali.
skočily na to a kámoška jak se motala tak oni prej "tyjo vy ste opilí ne?" tak sem se začala smát jakože, jo mamkyyy dobrej vtip:D a kámoška jen čuměla, nechápala:D no naštěstí to všechno dobře dopadlo a dneska dokopná tady u nás, naši postoupili do okresu!! úúúú jsou nejlepší!
a omlouvám se že na blog kašlu, mě to prostě už nebaví-_- tohle je prostě jen zážitek kterej sem musela napsat:)
užijte si prázdniny ale to snad ještě napíšu!:-*

young and wild and free!

10. june 2013 at 19:57 | jessie
fotky sem nedávám ale videa jo:D lol
kašlu na to budu sem dávat asi i fotky když budou. ale říkám vám narovinu že poslední dobou prostě me blog vubec nebaví, nevim proč ale fakt ani tohle se mi psát nechce. mám o čem psát tojo, ale prostě.. nevím no, nemám náladu. takže když se dlouho nebudu ozývat tak prostě je to tím no. omlouvám se, mám vás ráda! :-*

KOUKNĚTE NA VIDEO :) jsem ta v béžovým tílku a černých kratasech..jo nejdřív mám červený šaty:D

dík za každý shlédnutí:)

please just hug me! he is so......

7. june 2013 at 17:24 | jessie
rfavefnqowjeneg!!! pamatujete na tenhle článek? no my si s tim klukem furt píšem a já jsem z něj uplně hotová:D prostě si píšem klidně do jedný do rána. a dneska? já si v pohodě jdu a u mekáče stojí hrozně moc lidí. a pár sem jich znala. kamarád mě hnde šel obejmout tak sem ho obejmula a vidim že tam sedí nějaký kluci u stolu, a jedenomu sem viděla jen kousek vlasů. uplně sem cítila jakože ten kluk ze terýho sem tak hotová je blízko mě a že to určitě bude on. tak sem se naklonila a samozřejmě že to byl on!!!!! já uplně na toho kamaráda at mě drží nebo spadnu. on se mi smál a nechápal vubec co se děje a já ho furt objímala abych fakt nespadla a chtělo se mi hrozně brečet nevim proč. jsem fakt vadná takovej stav.. no a pak sme popošli a ON na mě viděl a ON se na mě tak KRÁSNĚ usmál a takovej ten POHLED jakože prostě vrrrrrrrrrrr že sem měla chuť za nim jít a jen ho líbat! potom kamarád jakože už půjde tak mě znova objímal a já na něj už nekoukala, nemohla sem.. a kámoška říkala že na mě celou dobu čučel a dl závistivej pohled když mě kámoš objímal. no co, aspon ví že si mě musí vážit a ne aby si myslim že tu je jen on pro mě. i když jo. asi. já nevim. já se hrozně zmatená. já furt hledám někoho koho bych fakt chtěla a s kym by mi to vydrželo ale doopravdy vlastně nevím kdo se mi líbí. dneska sem poznala kámošky kamaráda se kterým si fakt rozumíme, furt se smějem a prostě furt si povídáme a je fakt skvělej, myslim že s nim bych si taky dokázala představit bejt. ale on mě asi nechce, no. ale tak na NĚJ asi nemá protože ten mě fakt dostal do kolen. uuuuuu. já doufám že sem se mu líbila a že ten venek nezruší. jestli jo tak se nevim... zhroutim:D ne to ne.. ale fffuu proč je tak boží? achjo

spidermanská pusa

5. june 2013 at 15:52 | jessie
někdy tenhle tejden sem seděla na židli a čekala než začne němčina. dan seděl zamnou na lavici, takže byl nademnou a hrál si s mýma vlasama (hrozně to miluju). no a něco řeknul, nějakou kravinu vtipnou ani nevim co, tak sem na něj zaklonila hlavu a on "teď mě něco napadlo!!" sem hlavu dala zpátky a ptám se ho jako co ho napadlo.. a on že chce dostat pusu jako spiderman, tak sem tu hlavu zas zaklonila a on se naklonil nademnou a dali sme si pusu, a pak chtěl furt další že se mu to hrozně líbí. to je vůůůůůl:):D

to je hustý, bych taky chtěla
Large

jak se posuneš dál?

3. june 2013 at 20:19 | jessie
jak se vůbec člověk posune dál, když se na něj druhá polovička vykašle? prožiiješ dlouhou velkou lásku ale najednou je konec. kdykoliv si řekneš že je to za tebou, uvidíš ho a uvědomíš si že vlastně není. tak jak? jak se sakra posuneš dál? nejspíš prostě se to stane nečekaně, uplně náhle. jednoho dne potkáš někoho novýho a nepřekonatelně se do něj zamiluješ. a jsi dál. ani si to v ten okamžik neuvědomíš.

(caroline to tu ve videu řekla naprosto výstižně) (stefan je tu taky azqugqšš) (je to anglicky)
1:14 - 1:51

že by láska na první pohled?

2. june 2013 at 20:52 | jessie
tomu bych se nebránila, už sem dlouho, dlouho, dlouho, dlouho, dlouho, dlouho nebyla zamilovaná. zavedu vás do příběhu a pevně doufám že další dlouhou dobu budu psát o tomhle klukovi, o našich zážitcích. protože doufám že tenhle kluk jen tak z mýho života neodejde a že to je můj pan X. (anettes má dokonalýho kluka totiž, říká mu pan X. a jsou dokonalí spolu) no tak jak to začalo? ve středu 29.5.2013 sme s holkama byly ve městě, už sme šly na bus kterej jel v 17:05 no takže sem ho potkala tak okolo 16:50 .. no šly sme a naproti nám šli asi tři hezký kluci, ale já koukala jen na toho jednoho a on koukal na mě, takovej oční kontakt tyjo a ty jeho oči? krásný velký hnědý! ještě sme se na sebe oba otočili ale bohužel se ke mně nerozběhl a neseznámil, jak by to určitě ve filmech bylo. no tak sem po něm už nějak nepátrala ale furt sem ho měla v hlavě . uplnou náhodou sem ho 1.6.2013 viděla na jedný fotce na fb a hned sem si ho přidala, jakmile přijal žádost napsala sem mu a psali sme si 3 hodiny! tak dlouho už sem si hoooodně dlouho s nikym nepsala a hlavně sem se s nim cítila tak jako, šťastně a hrozně dobře. připadá mi jakobych ho znala hrozně dlouhou dobu. no každopádně má prej holku, to mi napsal po tý naší konverzaci, kde mě neustála provokoval a flirtovali sme spolu. a napsal mi taky, že se mu líbim a že by mě chtěl víc poznat:) tu holku má prej jen 2 týdny takže sem z toho pochopila že k ní tohomoc necítí, protože jsou spolu krátce. jenže víte co? ona to je taková slavná šestice, prostě tři holky si našly tři kluky. a ty holky jsou hrozně známý tady ve městě. a já jim tu jejich šestku nechci rozbít ale ten kluk mě tak přitahuje!!! takže jdem ven ve středu, nemůžu se dočkat. a líbí se mi na něm, že nechce nic zkoušet prej, že mě chce prostě jen víc poznat a já jeho taky:3

jak v nás písničky probouzejí pocity

1. june 2013 at 16:51 | jessie
představ si to. představ si jak sedíš sama v pokoji, venku je hnusný počasí a ty posloucháš svoje oblíbený písničky. vybavuješ si jak se je poslouchala a co si při nich zažívala, vybavuješ si s kým si je poslouchala. pak začneš přemýšlet o všem možným co tě napadne. přemýšlíš o tom co si mohla udělat jinak, aby si teď neseděla sama. nebo přemýšlíš co bys mohla dělat abys neseděla doma sama. a nebo prostě přemýšlíš o všem možným co ti běhá hlavou, jen ne o tom proč sedíš doma sama protože máš tolik o čem přemýšlet. a ty písničky tě k tomu přemýšlení dokopou.
znáte to?