July 2013

miluju je

23. july 2013 at 13:19 | jessie
aspoň jednou si to přehrajte, protože podle mě to stojí za to! jak jsou sami sebou!
kdyžtak si to přehrajte, ať aspoň maj o view víc :-*


best průvodkyně

22. july 2013 at 21:11 | jessie
šla jsem ven s kamarádkou v., seděly sme na lavičce v parku když okolo nás šli 3 pěkní kluci, sedli si na lavičku asi tak 50m od nás. po půl hodině povídání si, sme se rozhodli že půjdem někam jinak zas, procházeli sme okolo těch kluků a já nevim jak v. ale já se na ně usmívala, protože oni se taky usmívali. takže když sme šly přímo okolo tak sme se všichni uplně tlemili. sedly sme si na lavičku asi tak 10m od nich, samozřejmě oni to viděli, tak se zvedli a šli za náma. prej "ahoj holky, vy ste zdejší?" a my jakože jo, co oni.. a oni jsou z příbramy. nooo takže prej potřebují průvodkyně a tak sme jim s v. ukázaly naše krásný město. bylo to hrozně fajn, hlavně nejvíc když já se snažila aby se furt povídalo, tak se povídala fakt někdy i kraviny a všichni se hrozně smáli, asi jsem ten typ který baví partu. heh.
takže se jim prej hrozně líbilo moje vyprávění, že se to hezky poslouchalo a že určitě přijedou ještě, abysme jim toho ukázaly s v. víc.. jo a holky? ten jeden z nich, ten byl fakt mňamkózní, hrozně krásnej.
je jim 20 oboum a jednomu 21. ani se nás nechtěli zbavit když zjistili, že nám je 14 a 16.. jooo lidi z přábramy jsou asi milí. bylo to fajnový odpoledne.
a moje zlato mi odjelo na sousko:( a vrací se až v pátek nebo sobotu. fffuu

zadaná

20. july 2013 at 11:03 | jessie
na dokopný sem tancovala s jedním týpkem, on hraje za tým kterýmu fandím, zdejší fotbalovej tým prostě. no a my už se známe fakt dlouho a máme se hrozně rádi, i když jemu je tak 30. na každý dokopný spolu tancujem nebo něco, fakt je hrozně fajn. zrovna sme si povídali, on mi povídal že má synovce a ten že by se ke mně prý hodil.
druhej den si mě přidal na fb ten kluk (právě ten jeho synovec), tak sem mu to přijmula, psali sme si a já jako jestli mě zná a on že jo, že má ve vsi babičku a že tam byl na prázdniny a chodili sme spolu ven, ale že už je to pár let zpátky. hned si si vzpomněla, to je ten kluk jak se mi o prázdninách hrozně líbil, pak odjel a už sem ho neviděla. taky dobrý na tom je, že strejda s ním o mně vůbec nemluvil, ale prostě shodou náhod si mě zrovna přidal na fb. tak sme se domluvili že půjdem ven a zavzpomínáme na dětství. venku sme spolu byli víc jak 7 hodin a za tu dobu sme si furt jen povídali a povídali, bylo to hrozně pěkný a fajn. zjistila sem že i já sem se předtim líbila jemu ale byl stydlivej.. no pak odjel na 12 dní do turecka a když se vrátil tak sme šli hned zase ven, zase sme spolu byli dlouho a povídali si, pak sme šli k němu na film, seznámila sem se s jeho babičkou:D, bylo to fajnový. po filmu mě šel vyprovodit domu a před cukrárnou, na tom rohu u lampy sme se obejmuli a on mi dal pusu)))) víš co jenom pusu prostě. další den sme šli zase už od 10ti od rána, nejdřív sme byli venku a pak zase na film, jeho babička trvala na tom, že se naobědvám s nima a tak sem tam jedla s nima, bylo to fajn. poznala sem i jeho dědu a tom říkal že se oboum líbim. wohoooo:D 12.7. sem byla u něj doma! koukali sme se na film a spíš sme si u toho povídali. po filmu sme se nějak dostali na téma upíři, a on že je upír že mu netluče srdce:D zkoušela sem to nahmatat a tlouklo, on mele furt totiž jak je mrtvej z fotbalu, nojoooo trenink každej den a některý dny 2x denně:/.. každopádně sem řekla, že bych taky chtěla bejt upír a on mi dal pusu a tak sme se začali líbat)) potom sme šli k němu do pokoje, má uplně luxusní postel jako, taková jako příjemná, no prostě sem z toho nemohla:D pustili sme óčko, leželi a povídali si a pak začal hrát bieber, no ten to uplně vypnul to ste neviděli, tak rychle! tak sem mu začala zpívat tu písničku boyfriend, já ho taky jako neposlouchám ale už sem jí slyšela milionkrát furt od někoho takže jí celkem umim. no samozřejmě že mě umlčel:-* hrálo plno pěkných písniček, já si vždycky při nich vzpomenu na něj. 19.7. sme spolu začali chodit byli sme tentokrát u nás a řekli sme si že spolu budem) bylo to fajn s nim, válela bych se s nim furt, baví mě to:D no a taky jsem zvědavá jak dlouho nám to vydrží, vypadá to na dlouho ale nechci nic zakřiknout.

pro upřesnění..

18. july 2013 at 17:00 | jessie
protože anettes moc chybim a já její blog furt čtu. rozhodla sem se, že se vrátim a dál se s váma budu dělit o moje zážitky s klukama. ale nebude to žádná velká aktivita tady, prostě jen když se mi stane něco zajímavýho co bych vám chtěla napsat a já sama si někam zapsat, tak se tu objevim. nebudu s nikym spřátelovat, jen s lidma jejichž blogy mě baví. a mám tu rubriku fashion, asi tam budu někdy něco přidávat. zejtra přidám článek o všem co se stalo za dobu, co sem tu nebyla.. joo bylo toho celkem dost. tak zítra, báááj